Kouluratsastuksen 2- ja 3-tason kisojen tulokset

20.3.2016

Hanna Niskanen - Royal AthleticaTänään Kuluntalahdessa ratsastettiin 60 starttia 2- ja 3-tason koulukisoissa. Tasokkaita kilpailusuorituksia nähtiin luokissa helppo B - vaativa B. Seuramme ratsukoista menestyivät 2-tason helppo A -luokan voittanut Hanna Niskanen - Royal Athletica (kuvassa) ja samassa luokassa viidenneksi sijoittunut Sara Arola - Carlisle K. Onnea kaikille sijoittuneille ja suuret kiitokset kilpailijoille, talkoolaisille ja tukijoukoille onnistuneesta kisapäivästä!

Tulokset

tahtiseura rgb 72dpi

Tukijoitamme

eltel full color grd pms small
korhonen-1

Maatalousyhtymä Juntunen

Pahavaaran murske

tersm-logo-1 01 small

 

 

 

 

Copyright © 2020 Kajaanin Ratsastusseura Ry. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.