Kouluratsastuksen 2- ja 3-tason kisojen tulokset

20.3.2016

Hanna Niskanen - Royal AthleticaTänään Kuluntalahdessa ratsastettiin 60 starttia 2- ja 3-tason koulukisoissa. Tasokkaita kilpailusuorituksia nähtiin luokissa helppo B - vaativa B. Seuramme ratsukoista menestyivät 2-tason helppo A -luokan voittanut Hanna Niskanen - Royal Athletica (kuvassa) ja samassa luokassa viidenneksi sijoittunut Sara Arola - Carlisle K. Onnea kaikille sijoittuneille ja suuret kiitokset kilpailijoille, talkoolaisille ja tukijoukoille onnistuneesta kisapäivästä!

Tulokset

lapset ja nuoret rats rgb 300dpi

Tukijoitamme

eltel full color grd pms small
 kaisanet 160px
korhonen-1

neste koskiportti small

     vianor small

tersm-logo-1 01 small

 

 

 

 

Copyright © 2018 Kajaanin Ratsastusseura Ry. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.