Jäsen: Oletko kiinnostunut kehittämään seuraamme?

20.3.2018
Kajaanin ratsastusseura etsii innokkaita osallistujia seuratoimintaan. Haluatko vaikuttaa seuratoimintaan ja päätöksiin? Nyt siihen on oiva mahdollisuus, kun osallistut sinua kiinnostavaan työryhmään tai useampaan, joiden tarkoitus on tuoda juuri sinun äänesi kuuluville seuratoimintaa suunniteltaessa. Työryhmiä on kolme a) esteratsastajat b) kouluratsastajat ja c) muut harrastajat. Työryhmät kokoontuvat tarpeen mukaan ja suunnittelevat yhdessä, miten seura voisi vastata heidän tarpeisiin esim. suunniteltaessa valmennuksia, kisoja, maneesin käyttöä, koulutuksia tai yhteistä tekemistä. Olethan aktiivinen, sillä seuramme tarvitsee juuri sinua!

Jos olet kiinnostunut osallistumaan työryhmiin, laita sähköpostia Ninnalle ninna. Tarkemmat aikataulut tapaamisille myöhemmin.

Ps. Haluaisitko vetää tällaista työryhmää? Vinkkaa itsestäsi sähköpostiin.

lapset ja nuoret rats rgb 300dpi

Tukijoitamme

eltel full color grd pms small
korhonen-1

Maatalousyhtymä Juntunen

Pahavaaran murske

tersm-logo-1 01 small

 

 

 

 

Copyright © 2019 Kajaanin Ratsastusseura Ry. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.