Nuorisohallitus 2023

Haku Kajaanin Ratsastusseuran nuorisohallitukseen järjestettiin vuoden 2022 lopussa ja tuore nuorisohallitus aloitti toimintansa vuoden 2023 alussa.
Nuorisohallitukseen kuuluu 4 jäsentä, jotka on esitelty alla.

Olen Susan Lappalainen, 17-vuotias nuori. Olen ollut KRS:n jäsen jo useamman vuoden ja olen tällä hetkellä myös KRS:n hallituksessa juniorijäsenenä. Talkoilen ja osallistun seurantoimintaan aktiivisesti. Tykkään auttaa kaikkia ja talkoilla kaikissa seuran tapahtumissa. Ainakun minut näkee, niin minulle saa tulla juttelemaan mistä vain😊
Susanin tavoittaa tallilla tai susan 
susan 
   
   
laura Olen Laura Leinonen 15v, ja olen ollut Kajaanin Ratsastusseuran jäsen jo pienestä asti ja nyt osallistun nuorisohallitukseen toimintaan. Olen kisannut ja talkoillut muutaman vuoden aktiivisesti seuran kisoissa!🙂
Lauran tavoittaa tallilla tai laural
   
   
Minä olen Vilma Mustonen, pian 16 vuotta. Olen ollut Kajaanin Ratsastusseuran jäsen useita vuosia ja kisannut ja talkoillut aktiivisesti myös seuran kisoissa. Sydäntäni lähellä on tallilla toimiminen ja ratsastaminen hevoslähtöisesti😊 Minua näkee melkein joka päivä tallilla, eli tulkaa rohkeasti nykäisemään hihasta jos on jotain asiaa mihin tahansa liittyen! vilma
   
   
heidi Minä olen Heidi Pyy, olen 20-vuotias. Meidän seuran jäsenenä olen ollut vuosia ja olen kilpaillut ja talkoillut aktiivisesti, mutta siirryin töitten takia toiselle paikkakunnalle, joten ne ovat jääneet nyt vähemmälle. Pidin useampana vuonna kepparituneja ja olin Kajaanin ratsastusseuran hallituksessa juniorijäsenenä.
   
   tahtiseura rgb 72dpi

       LIITY SEURAAN!

Tukijoitamme


SillaChic logo taustaton2

Copyright © 2023 Kajaanin Ratsastusseura Ry. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.