Seurakyselyn tulokset

krs logoKRS järjesti seurakyselyn huhtikuun alussa ja saimme siihen huikeat 105 vastausta! Iso kiitos kaikille vastanneille!

Kaikkien yhteystietonsa jättäneiden vastaajien kesken arvottiin yksityisratsastustunti Mustikkamäen ratsutallilla. Yksityistunnin voitti Heta Romppainen - Onnea! Voittajaan on otettu yhteyttä henkilökohtaisesti.

Kysely oli avoin kaikille ja siihen olivat tervetulleita vastaamaan seuran jäsenten lisäksi myös muiden ratsastusseurojen jäsenet ja ratsastusseuraan kuulumattomat ratsastuksen harrastajat ja ratsastavien lasten huoltajat.

Kyselyn tuloskoosteeseen pääset tästä LINKISTÄ


tahtiseura rgb 72dpi

       LIITY SEURAAN!

Tukijoitamme

OP Kainuu 4v pysty copy 1


SillaChic logo taustaton2

mini-sulologo small

 

 

 

 

 

 

MR logo

 

 

 

 

 

Boss EQ

Copyright © 2024 Kajaanin Ratsastusseura Ry. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.